По случай „Свети Валентин“, ръководството на болница „Шейново“ направи изненада за майките в родилното отделение. Техните новородени бебета бяха облечени в специално подготвени дрешки с надпис „ Мамо, обичам те!“. Жестът провокира немалко положителни емоции сред младите майки. За повечето жени в отделението това е първата рожба, като по-голямата част от тях не смятат скоро да станат майки за втори път, поради финансови съображения. От началото на годината до момента в лечебното заведение са се родили над 250 бебета, което потвърждава тенденцията за спад в раждаемостта у нас.
САЩ нанесоха удари по ирански обекти край Ормузкия проток
09:00 • 27.06.26
Жена падна в необезопасена шахта и загина
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Проверките по морето започнаха, има и нарушения
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Венецуела беше разтърсена от вторичен трус с магнитуд 4,7
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
“SPRECTRUM” на Гроника Кавафян в Градската художествена галерия на Варна
Виц на деня - 27 юни
И днес денят ще е слънчев
Nasdaq задълбочава спада си, след като OpenAI реши да отложи излизането на борсата
Половината от енергията в Китай ще бъде зелена до 2030 г.
Стоил Цицелков: Разочарованието тласна Перу надясно, но не с идеологически завой
Рекордните горещини топят напредъка на френските националисти