"Вечното дерби" завърши 0:0 и 13 арестувани фенове

Видеоклип, заснет след края на мача, показва хулигански прояви в столичния автобус 280

21.04.2019 • 14:45 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
"Вечното дерби" завърши 0:0 и 13 арестувани фенове

Тринадесет футболни фенове са задържани преди, по време и след снощното "вечно дерби" в София, което завърши нула на нула. 

Междувременно, вълна от възмущение предизвика клип, разпространен в социалните мрежи. На него се вижда как група запалянковци се държат вандалски в автобус 280 на "Орлов мост" в София. Видеото е заснето малко след края на дербито.

Харесайте ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички