Столичният общински съвет изслушва представители на служителите в градския транспорт.
Те се оплакват от липса на кадрова обезпеченост, полагане на извънреден труд, несъобразяване на разписанията с реалната ситуация на пътя и липса на нормални тоалетни на крайните спирки.
Преди дни служители на столичния градски транспорт излязоха с жълти жилетки в знак на протест заради лошите условия на труд и извънредното работно време.
Впоследствие беше решено заплатите в сектора да скочат с 10% със задна дата - от 1 февруари.
Снимка: Диммитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)
Харесайте и страницата ни във Facebook ТУК
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Огромно торнадо връхлетя Русия, десетки къщи са разрушени ВИДЕО
Ще видим ли обща дясна кандидатура за президентските избори?
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Излязоха резултатите от пробите на Варненското езеро след открита мъртва риба
Предупреждават туристите за бури в планините
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Дъжд и гръмотевици над Северозападна България
Европа вижда 6 млрд. причини за въвеждането на нова такса за онлайн купувачите
Тръмп все повече губи подкрепата на европейските си съюзници
Бизнесът: Бюджетът да заложи на ефективни разходи, не вдигане на данъци
България е първа в ЕС по ръст на продажбите на хибриди от началото на годината