Това правителство е с отпаднала необходимост. Време е за демокрация. Сигнализирай за неуместен коментар
3
21
Ганка преди 7 часа
Не знаете какво искате.Посегнаха на осигуровките на чантаджиите и веднага протест.Ако имаше и арести и съд за крадливите,какво щяхте да правите тогава.Искате самоПеевски да краде. Сигнализирай за неуместен коментар
2
03
Йокин преди 7 часа
Приземявай Самальота!!! Сигнализирай за неуместен коментар
1
25
Чарли преди 8 часа
Руския плъх не разбира от протести, разбира само от юмруци, който юмрук вдига, получава само юмруци Сигнализирай за неуместен коментар
преди 3 часа
преди 7 часа
преди 7 часа
преди 8 часа