Не знаете какво искате.Посегнаха на осигуровките на чантаджиите и веднага протест.Ако имаше и арести и съд за крадливите,какво щяхте да правите тогава.Искате самоПеевски да краде. Сигнализирай за неуместен коментар
2
01
Йокин преди 2 часа
Приземявай Самальота!!! Сигнализирай за неуместен коментар
1
24
Чарли преди 3 часа
Руския плъх не разбира от протести, разбира само от юмруци, който юмрук вдига, получава само юмруци Сигнализирай за неуместен коментар
преди 2 часа
преди 2 часа
преди 3 часа