Зрител сигнализира за междуградски автобус, в който се возят правостоящи пътници в продължение на 3 часа.
Компанията качила 38 души в 35-местен автобус от София за Гоце Делчев.
На видеоклипа се вижда недоволството на пътници, които седят прави в междуградски автобус заради липса на места.
Събитията се развиват на Разпети петък по линията от София за Гоце Делчев
Според нормативната уредба превозът на правостоящи пътници е забранен на разстояния над 30 километра.
От фирмата - превозвач обясниха, че вече извършват проверка по случая.
Билетите са били продадени от каса на превозвача и са на редовна цена.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Никола Цолов отново с триумф във Формула 2
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Цените на част от храните продължават да спадат
Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Германия отчете най-топлата си нощ
Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
"Войната" по пътищата взе три жертви за последните 24 часа
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново
Русия трупа дългове заради все по-големите разходи за войната в Украйна
Валута vs пари: Разликата, която повечето хора не разбират
Александър Вучич отново заяви, че ще подаде оставка "скоро" и ще помага на партията си