Опорни хора

Начален часСъбота от 19:30 часа
още

Калин Вельов ще е съветник на министъра на културата

Музикантът признава, че остава в политиката

14.05.2017 • 17:50 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Калин Вельов ще е съветник на министъра на културата
Калин Вельов ще е съветник на министъра на културата

Ще работя с министър Банов. Това издаде в предаването "Опорни хора" музикантът Калин Вельов, който за малко не стана депутат в парламента. Яд ме е разбира се, откровен е Вельов.

Но оставам плътно в политиката. Мисля, че има с какво да помогна на хората от изкуствто. Необходими са много реформи и политическа воля, за да сработи културната реформа. За промяната е необходим хъс, категоричен е музикантът.

Скатаването в кулутрата и лапането на държавни пари в сферата трябва да спре. До този момент методиката на делегираните бюджети е грешна. Преди три години почувствах, че трябва да вляза в политиката. Трябваше ми време, за да убедя ГЕРБ в почтенните си намерения. Това е само началото за мен в политиката. Тепърва предстои развитието ми там, каза музикантът.

 


  • Последни
  • Четени
Опорни хора виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички