Девет картини на Владимир Димитров-Майстора са откраднати от апартамент в София, съобщи БНР. За престъплението вече е подаден сигнал в полицията.
За момента не се знае точната стойност на откраднатите платна. Те са били собственост на един от наследниците на известния художник.
Засега не е ясно кога точно е станал обирът, тъй като собственикът е бил на почивка. Той се прибрал вчера през нощта и е подал сигнал в полицията.
Криминалистите разследват времето между Коледа и Нова година. Предполага се, че крадците са имали предварителна информация.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)
Лайънъл Ричи отлага концерти заради заболяване
Жена падна в необезопасена шахта и загина
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Варна: Публично обсъждане по проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г. ще се проведе на 3 юли
Демерджиев пусна кадри от спецакцията във варненския район "Приморски"
Венецуела беше разтърсена от вторичен трус с магнитуд 4,7
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
“SPRECTRUM” на Гроника Кавафян в Градската художествена галерия на Варна
Nasdaq задълбочава спада си, след като OpenAI реши да отложи излизането на борсата
Половината от енергията в Китай ще бъде зелена до 2030 г.
Стоил Цицелков: Разочарованието тласна Перу надясно, но не с идеологически завой
Рекордните горещини топят напредъка на френските националисти