[related_articles]
Двама души са пострадали при стрелба в центъра на София през изминалата нощ, съобщиха от полицията.
Около 2:30 часа през нощта на бул. "Ив. Гешов" е възникнал скандал между шофьорите на два автомобила. От едната кола слезли трима мъже и започнали саморазправа с другия шофьор.
За да се защити, той извадил оръжие. Ранил един от нападателите, но и се самонаранил. Двамата пострадали са закарани в болница с огнестрелни рани по ръцете. Настанени са за лечение без опасност за живота.
Стрелецът е полицейски служител, който по време на инцидента не е бил на работа. Незабавно за случая е уведомен следовател, образувано е следствено дело.
Хорозов, ЦИК: Ще надграждаме и ще увеличим доверието
Рекордна корупция у нас за последните 27 години
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
Затварят училища и туристически обекти заради рекордните жеги в Европа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Изслушват кмета Коцев по темата сметопочистване на общинската сесия във Варна
Новият състав на ЦИК ще предложи законови промени
Приеха в Община Варна шампиона по водна топка Черно море Тича
Облигациите на „Болерон“ ще се търгуват на БФБ от 26 юни
Социалната пенсия за старост става 183 евро от 1 юли
КЗК разреши на "Юробанк" да купи офис сградата Telus Tower в центъра на София
OneFunded: как работи моделът на prop trading и защо привлича все повече български трейдъри