Столичанин опитал да разбие и обере банкомат във Враца тази нощ, но бил спипан на място от полицията, съобщи в. "24 часа". 35-годишният Ангел влязъл в предверието на банката, където може да се ползват онлайн услуги и опитал да отвори банкомата.
Още по темата
В апарата обаче имало вградена допълнителна система срещу кражба, която се задействала веднага и сигнализирала охранителната фирма.
Минути след това четири патрулки от различни точки на града блокирали сградата, където спипали изненадания обирджия.
Пишман крадецът бил закопчан и прибран в ареста на в РУ на полицията във Враца.
Мъжът е родом от Враца, но от години живее и работи в столицата. Според първоначалната информация няма причинени щети на банката.
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Огромно торнадо връхлетя Русия, десетки къщи са разрушени ВИДЕО
Ще видим ли обща дясна кандидатура за президентските избори?
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Излязоха резултатите от пробите на Варненското езеро след открита мъртва риба
Предупреждават туристите за бури в планините
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Дъжд и гръмотевици над Северозападна България
Европа вижда 6 млрд. причини за въвеждането на нова такса за онлайн купувачите
Тръмп все повече губи подкрепата на европейските си съюзници
Бизнесът: Бюджетът да заложи на ефективни разходи, не вдигане на данъци
България е първа в ЕС по ръст на продажбите на хибриди от началото на годината