Още по темата
Жена загина, след като бе блъсната на пешеходна пътека. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Перник.
Инцидентът е станал тази сутрин, около 7 ч. на пътя София - Кюстендил, в района на град Радомир.
57-годишната радомирка пресичала шосето на пешеходна пътека, когато била ударена от лек автомобил, шофиран от 45-годишен мъж от Кюстендил. След удара жената починала. Трупът е закаран в Съдебна медицина - Перник за аутопсия.
Водачът на автомобила е тестван за алкохол, като пробата се оказала отрицателна. Започнато е следствено дело и работата по случая продължава.
Не е знаела за строителството? Шефката на кадастъра във Варна имала имот до "Бала Алино"
Опитва ли се Русия да зарази цивилното население на Украйна с антракс?
Род Стюарт се усмихва отново: Певецът позира с цялото си семейство след инцидента
Експулсирането на Невзоров е опит да бъдат запазени покровителите му?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
10-годишно дете се удави в басейн в Ахелой
Селекционерът на волейболистите: Ние никога не се отказваме
Черно море стартира контролите с победа над Янтра
Двете загинали деца в катастрофа са от футболната школа на Славия
Задържаха двама дилъри на фентанил във Варна
Опозицията посрещна Бюджет 2026 с критика и сравнения с времето на Жан Виденов
Рюте има трудната задача да балансира исканията на Тръмп и възможностите на НАТО
Европейските индекси затвориха разнопосочно в сряда
Прогноза: По-високи данъци за имотите ще се отразят положително на пазара