Мъж се простреля при проверка за наркотици в центъра на София

Заключил се в колата си, извадил газов пистолет и натиснал спусъка

26.06.2017 • 13:18 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Мъж се простреля при проверка за наркотици в центъра на София
Мъж се простреля при проверка за наркотици в центъра на София

34-годишен мъж се самопростреля в автомобила си при полицейска проверка в центъра на София. Инцидентът е станал в района на ул. "Одрин" и ул. "Пиротска".

Полицаи спрели автомобил "Опел Астра" за проверка, свързана с наркотици. Водачът се заключил, извадил газов пистолет, насочил го към себе си и натиснал спусъка. 

От пресцентъра на МВР потвърдиха, че пробата на шофьора е дала положителен резултат. 

Към момента няма информация за състоянието му, нито данни за това какво е намерено в автомобила.

Мъжът е откаран в УМБАЛСМ "Пирогов". Огледите продължават, а районът е отцепен от униформени.


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички