14-годишен ученик заплаши и обра момчета на метростанция в София

Момчето е задържано

04.12.2024 • 13:10 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Ученикът се е приближил до двете момчета, които са чакали метрото.
Ученикът се е приближил до двете момчета, които са чакали метрото.

14-годишен ученик заплаши с бокс и обра две момчета на перона на метространция "Сердика" в София. Случаят е станал във вторник следобед. Момчето е задържано.

По информация на близки до разследването на случая ученикът се е приближил до двете момчета, които са чакали метрото. Заговорил ги и минути след това ги е заплашил с бокс. Поискал е пари, а момчетата са му дали общо около 40 лева, които са носили в себе си, пояснява БНР.

След това нападателят е избягал. Минути по късно след подаден сигнал полицейски патрул го е задържал в района на метростанцията.

При проверка е станало ясно, че същото момче е заподозряно за извършването на друг обир пак в района на метростанцията през месец ноември. Разследването на случая продължава.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев/ Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички