Обвиниха мъжа, убил жена си с чук във "Факултета"

СГП ще иска най-тежката мярка за 23-годишния мъж

02.09.2024 • 14:43 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Мъжът е задържан.
Мъжът е задържан.

Прокуратурата обвини за умишлено убийство и задържа за 72 часа в ареста 23-годишен младеж, който уби жена си с чук. Това съобщиха от Софийската градска прокуратура.

Досъдебното производство е образувано на 1 септември.

След запознаване със събраните в началото на разследването доказателства, наблюдаващият прокурор е преценил, че те са достатъчни за привличане на Б. Т. към наказателна отговорност. Обвинението спрямо него е за това, че на 01.09.2024 г., около 01:00 ч., в гр. София, кв. "Факултета", умишлено умъртвил А. П., като ѝ нанесъл множество удари в областта на главата и лицето.

Предстои СГП да внесе искане в Софийски градски съд за вземане на мярка за неотклонение "задържане под стража".

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички