Хванаха певицата Белослава да шофира в София с 1,2 промила алкохол

Спряна е от патрул на бул. "Ал. Пушкин"

11.07.2023 • 13:49 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Хванаха певицата Белослава да шофира в София с 1,2 промила алкохол
Хванаха певицата Белослава да шофира в София с 1,2 промила алкохол

Певицата Белослава е била задържана рано тази сутрин за шофиране в нетрезво състояние. Спряна е от патрул на бул. "Ал. Пушкин", малко преди "Княжево".

Тя е излязла от денонощен магазин, а полицейските служители тръгнали след нея. Метри по-надолу я спрели. Тестът с дрегер отчел 1,2 промила алкохол. Изчакват се и взетите ѝ кръвни проби.

Bulgaria ON AIR потърси Белослава за коментар, но телефонът ѝ е изключен.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 0
Пипи
преди 2 години
И кво като са я хванали? Правят си PR ченгетата. Сигнализирай за неуместен коментар
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички