Коли горяха в Благоевград, възможно е да става дума за умишлен палеж

Автомобилите са били паркирани в района на улица "Плиска"

22.06.2023 • 13:25 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Две коли са изгорели тази нощ в Благоевград. Сигналът е подаден около 2:30 ч.

Автомобилите са били паркирани в района на улица "Плиска". Няма пострадали.

Органите на реда установяват причините за пожара и стойността на нанесените щети.


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички