Двама мъже изкъртиха и задигнаха банкомат в столицата

На мястото се извършва оглед, още не е ясно каква е откраднатата сума

06.03.2023 • 08:14 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Двама мъже изкъртиха и задигнаха банкомат в столицата
Двама мъже изкъртиха и задигнаха банкомат в столицата

Терминал за разплащане е бил откраднат тази нощ в София. Устройството е изкъртено от магазин в квартал "Люлин" от двама мъже. От пресцентъра на МВР съобщиха за Bulgaria ON AIR, че сигналът е подаден около 5 часа тази сутрин.

На мястото се извършва оглед. Все още не е ясно каква сума е имало в терминала.

Очаквайте подробности в Новините ON AIR!

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички