Спипаха 13 нелегални мигранти в София, превозвал ги сърбин

Шофьорът е задържан

16.11.2022 • 08:24 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Спипаха 13 нелегални мигранти в София, превозвал ги сърбин
Спипаха 13 нелегални мигранти в София, превозвал ги сърбин

13 нелегални мигранти са задържани в столицата. Те са заловени близо до кръстовището на бул. "Цар Борис III" и Околовръстния път.

Били са превозвани от сръбски гражданин в миниван. Шофьорът е задържан, съобщава БГНЕС.

Мигрантите твърдят, че са сирийски граждани. На място има полиция, образувало се е и задръстване, тъй като мигрантите са заловени в час пик в София.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички