Жена на 47 години е превела на мъж, представящ се за медицинско лице, над 18 хил. лева за по-малко от месец, съобщиха на интернет страницата си от Областната дирекция на МВР в Добрич.
Потърпевшата е подала жалба около 14:30 часа вчера. Между 20 август, когато е започнала да поддържа контакт с непознатия, и 16 септември тя му е превела сумата от 18 417 лева.
По случая е образувано досъдебно производство, пише "24 часа".
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Никола Цолов завърши девети във Формула 2 за Гран при на Австрия
Отнето предимство: Кола се преобърна при катастрофа в София
Халкидики привлича чужди купувачи с луксозни ваканционни имоти
Световната купа "Варна" 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Колко струват обществените тоалетни по пътя София - Варна
Зарков: БСП ще оцени работата на правителството след първите 100 дни
Ружа Райчева: В случая с "Баба Алино" имаме групово узаконяване на беззаконието
Асен Василев разкритикува Бюджет 2026 с меме с гълъб
Отново се появи мазут в Синеморец
Кадър на деня за 27 юни
Защо златото губи стойност, докато инфлацията се ускорява?
Тръмп стартира рекламна кампания за сделката с Иран, която малцина американци харесват
Porsche планира отново да произвежда Cayenne в Лайпциг