Полицията в Горна Оряховица задържа 48 футболни фенове от Черна гора, които вилнели в бензиностанция на пътя София - Варна. Снощи те били в Разград на мач на местния отбор "Сутиеска" срещу "Лудогорец".
Около полунощ си тръгнали с автобус, а по пътя спрели на бензиностанцията, за да си купят алкохол и други стоки, но не платили.
По неофициална информация същата група фенове са извършили подобна кражба и от бензиностанция в района на Търговище. Случаят също се разследва.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Дрога, алкохол и едни български деца, които търсят избавление от родителите си
5-годишно дете с множество хематоми след домашно насилие
Алекс Николов поведе България към голяма победа над Аржентина
Почитаме Всички български светии
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Открит ли е извънземен живот? Какво всъщност мислят учените
„Хъбъл“ засне рояк от галактики
Мъж, изпаднал в клинична смърт, разказва за срещата си с Бог в рая
Учени дават обяснение на странен шум, който милиони хора по света чуват късно вечер
Гришо и Иван Иванов ще играят заедно на турнир
Каримански: България трябва да защити надписа "българската азбука" върху евро монетата
Дете на 5 години е било подложено на домашно насилие
"Войната" по пътищата взе три жертви за последните 24 часа
Техническа неизправност предизвика объркване сред зрителите на Мондиала
Министърът на туризма: България отчита сериозен спад в международния туристически поток
Защо Европа се дистанцира от Palantir?
Дипломацията вече не е безопасно място за задъхващия се британски премиер
Росен Христов: "Боташ" не е проблем, а неизползван договор