За втори път в рамките на шест месеца в Перник е ограбен инкасо автомобил. Маскирани и въоръжени мъже са нападнали колата на магистрала "Струма". Инцидентът е станал около 10:00 ч. сутринта.
Инкасо автомобилът е спрял на заведение за бързо хранене.
А по информация на Bulgaria ON AIR открадната сума е между 400 и 500 хиляди лева.
Нападателите са избягали в посока Дупница, те все още се издирват.
Снимка: Теодора Георгиева/ Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Радев: Протестите не ме притесняват, това е бюджета на реалността
Огромно задръстване се образува на АМ "Тракия" в посока Бургас
Пазарът на храните у нас се стабилизира, потребителската кошница остава 55€
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Телескопът „Евклид“ на ЕКА засне най-детайлния образ на ядрото на Млечния път
Откриха най-стария кратер на Земята? Учени разкриват изгубен космически сблъсък
За първи път откриха древна човешка ДНК по стените на пещера
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
МУ-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
20 собственици на незаконни имоти са задържани при акцията в район "Приморски"
Кампания за събиране на опасни отпадъци от домакинствата продължава във Варна и днес
Три световни звезди откриват 100-годишния юбилей на „Варненско лято“ с Бетовеновия Троен концерт
Семейство остана без дом след умишлен палеж във Варна
ЕС е внасял повече и по-евтин втечнен газ през зимните месеци
„Да, това е заради нас“: Рекордната жега в Европа би била немислима без глобалното затопляне
Мондиал 2026: Колко струва да гледаш Световното по футбол на живо?
Анализатор: В ход е геополитическото пренареждане на Близкия изток