СОТ-ът в обраната митница се включил 4 пъти, проверяват охранителите

Продължава издирването на извършителите на обира

20.01.2020 • 07:42 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
СОТ-ът в обраната митница се включил 4 пъти, проверяват охранителите
СОТ-ът в обраната митница се включил 4 пъти, проверяват охранителите

Продължава издирването на извършителите на обира на митницата в Благоевград. Обирджиите задигнаха всички веществени доказателства, иззети през последните 10 години от митниците в Югозападна България. 

Включително валута на обща стойност 230 хил. лева. Част от парите обаче са фалшиви. Крадците са взели и 20 кг накити, между които и имитации. Мъжете са действали необезпокоявани около 2 часа. 

През това време 4 пъти СОТ системата е реагирала, че има проникване в помещенията. Проверява се дейността и на охранителите, дали действията им са били адекватни. 

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК

 


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички