Обраха митницата в Благоевград, липсват накити и пари (Обновена)

Разследва се кражба от складовете

18.01.2020 • 16:20 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Обраха митницата в Благоевград, липсват накити и пари (Обновена)
Обраха митницата в Благоевград, липсват накити и пари (Обновена)

Обраха митницата в Благоевград. От складовете на граничния пункт са откраднати златни и сребърни накити и немалко количество пари, съобщиха от прокуратурата.

Полицаи и прокурори от Благоевград и София влязоха в митницата, за да разследват случая, огледът ще продължи поне до полунощ. Все още не е ясно как крадците са влезли в митницата. 

Обирът е бил добре организиран, тъй като са успели да преодолеят системата за сигурност. Сигналът за извършената кражба е подаден от охранителите на базата.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички