Запалиха колата на кандидат-кмет в село Попица

Автомобилът на Недялка Велчева е унищожен

01.11.2019 • 09:17 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Запалиха колата на кандидат за кметския пост в село Попица в община Бяла Слатина. 

Автомобилът на Недялка Велчева е горял през нощта и въпреки усилията на огнеборците, той е унищожен напълно. 

По случая тече разследване. Криминалистите ще установяват дали палежът е свързан с местните избори.

Недялка Велчева е категорична, че този палеж няма да я сплаши и продължава да се бори за следващ мандат като кмет.

Вижте повече в репортажа.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички