Мъж и жена са задържани за кражба от шофьор, който ги е качил на автостоп, съобщиха от полицията в Смолян.
В понеделник е постъпила жалба от 49-годишен мъж от град Мадан, че е бил ограбен от двама души, които взел на автостоп от село Равнища в посока Смолян, предава Dnes.bg.
Мъжът и жената взели 60 лева от портмоне в якето му.
По време на пътуването в района на с. Подвис той забелязал, че двамата пътници шумолят на задната седалка и след като се усъмнил в действията им, спрял и установил, че са му взели парите.
Незабавно сигнализирал в полицията за случилото се. На място пристигнали служители на РУ - Смолян и задържали за 24 часа 42-годишния мъж и 37-годишната жена.
Работата по случая продължава.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Предполагаемият убиец от Угърчин е излязъл от затвора на 12 юни, с дълго досие е
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Излазъл преди десетина дни от затвора е задържан заради трите трупа в Угърчин
Съдът не уважи жалбата срещу временното отстраняване на началника на Службата по кадастър във Варна
От 1 юли социалната пенсия за старост ще е 183,81 евро
Какво ще бъде времето в четвъртък?
Приключи монтажът на новото енергоспестяващо улично осветление в "Чайка"
С електрическия кросоувър GWM Ora 5 България пак ще е сред автомобилните производители
Депутатите приеха на първо четене промени в дейността на инвестиционните фондове
Европейците се ужасяват да харчат пари и това вреди на икономиката
Австрия отпуска 60 млн. евро в подкрепа на авиоиндустрията