Светът потъна в мрак за 60 минути заради "Часа на Земята"

В инициативата тази година се включиха над 180 държави

25.03.2018 • 13:52 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Светът потъна в мрак за 60 минути заради
Светът потъна в мрак за 60 минути заради "Часа на Земята"

Европейските столици потънаха в мрак, за да отбележат "Часа на земята“.

За 60 минути угаснаха светлините на някои от най-емблематичните паметници на Стария Континент, включително Бъкингамският дворец, Айфеловата кула и Акрополът.

В мрак потъна и София.

"Часът на земята“ е представен за първи път през 2007 година в Австралия. 11 години по-късно, той вече е превзел света.

Тази година в инициативата се включиха над 7 хиляди града от над 180 държави по целия свят.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички