NSYNC се сдоби със звезда на Алеята на славата

Групата, от която Джъстин Тимбърлейк дебютира, бе на върха в края на миналото и началото на новото хилядолетие

21.03.2018 • 23:14 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
NSYNC се сдоби със звезда на Алеята на славата
NSYNC се сдоби със звезда на Алеята на славата

Момчешката банда NSYNC се сдоби със звезда на Алеята на славата в Холивуд.

Тържествената церемония ще се състои на 30 април.

Бандата, в която дебютира Джъстин Тимбърлейк, е основана през 1995 година. Тя достигна върха си на популярност в края на миналото и началото на новото хилядолетие.

Албумите им са продадени в САЩ в 30-милионен тираж. Имат осем номинации за наградите "Грами".

След разпадането на групата през 2002 г. Тимбърлейк осъществи успешна солова кариера.

 

 


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички