BTS и Лейди Гага с най-много отличия на наградите на MTV

Тази година церемонията се проведе във виртуален формат

09.11.2020 • 14:57 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Кей поп групата BTS и Лейди Гага спечелиха най-много отличия на церемонията за Европейските музикални награди на MTV.

Южнокорейската банда получи 4 награди на музикалния канал, включително за най-добра група и най-добра песен. Така те отбелязват една година, която ги короняса като глобални звезди.

А Лейди Гага имаше най-много номинации тази година и беше избрана за най-добър изпълнител.

Церемонията по раздаването на призовете се проведе във виртуален формат, а победителите получиха статуетките си пред камера.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички