Слънчевото време примами стотици столичани да излязат в парковете

Забранява се струпването на хора, както и сядането на пейките

10.05.2020 • 15:03 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Почти летни температури и у нас. За всички, които нямат търпение за разходка в хубавото време, отворени за посещения вече са и паркът на Военната академия, както и паркът "Врана". 

Няколко дни преди падането на извънредното положение, пролетното слънце изкара малки и големи в парковете.

И докато едни решиха само да се поразходят, други разкриха, че тайничко нарушават правилата и сядат на пейка, за да си починат. Трети се възползваха от възможността да изпият кафето си на открито в парка.

Макар и разходките в парка да са разрешени, все още има ограничения. Забранява се струпването на хора, както и сядането на пейките.

Вижте повече в репортажа на Виктор Дремсизов. 

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички