Димитър Бербатов и автомобилният шампион Ник Левентис играха в благотворителен футболен мач. Събитието се проведе в столичния парк "Възраждане" под мотото "Не на агресията".
Без агресия, само със здравословна спортна злоба, в крайна сметка мачът завърши със 7 на 5 в полза на тима на Бербатов.
Два отбора, водени от двама шампиони - футболистът Димитър Бербатов и автомобилният състезател Ник Левентис и имаха една обща цел - да спрат агресията около нас, макар и колкото трае един футболен двубой.
В редиците и на двата отбора присъстваха както футболисти, така и други спортисти и музиканти.
Освен футболния мач, през целия ден в парка "Възраждане" имаше демонстрации на още 30 вида спорт, сред които картинг, снукър, хокей на трева, шах и различни бойни изкуства.
Вижте още във видеото!
Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Илиан Илиев-младши продължава кариерата си в Турция
Черна сряда! Две жени загинаха на място в катастрофа
Огромна трагедия! Две деца и възрастен мъж загинаха в катастрофа
Таксиджии от Варна призовават клиентите да избират по-удобни места за качване
Излязъл преди десетина дни от затвора е задържан заради трите трупа в Угърчин
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкуренцията при храните
Петте държави извън еврозоната нямат напредък по приемането на еврото
Защо Apple не може да спечели войната при чиповете въпреки дълбоките си джобове
Московската нефторафинерия едва ли ще заработи до края на годината след украинските удари