Нов случай на насилие в детска градина. Този път с адрес Кърджали. Родители сигнализираха, че учителка и помощник-възпитателка бият децата им в градината, която посещават.
Според родителите на децата от първа възрастова група в градина "Щастие" в квартал "Веселчане", децата са подлагани не само на физически, но и на психически тормоз. Децата даже вече отказвали да посещават градината.
Родителите внесоха колективна жалба в община Кърджали, а днес кметът Хасан Азис прие 14 от тях.
Той обеща, че веднага ще проведе среща с директорката на детското заведение и ще настоява за адекватни мерки за нормализиране на ситуацията в детска градина "Щастие". Незабавно ще бъде назначена и проверка в градината.
Вижте видеото!
Добри са условия за туризъм в планините
Шофьор заспа зад волана и предизвика тежка катастрофа край Разград
Огромно торнадо връхлетя Русия, десетки къщи са разрушени ВИДЕО
Ще видим ли обща дясна кандидатура за президентските избори?
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
18 жертви на бруталните жеги във Франция
Излязоха резултатите от пробите на Варненското езеро след открита мъртва риба
Предупреждават туристите за бури в планините
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Дъжд и гръмотевици над Северозападна България
Европа вижда 6 млрд. причини за въвеждането на нова такса за онлайн купувачите
Тръмп все повече губи подкрепата на европейските си съюзници
Бизнесът: Бюджетът да заложи на ефективни разходи, не вдигане на данъци
България е първа в ЕС по ръст на продажбите на хибриди от началото на годината