След снега, състоянието на софийските улици прилича на лунен пейзаж. На асфалта се появиха нови кратери, в които автомобилите пропадат и остават. Наши зрители сигнализираха за две ями на столичния бул. "Искърско шосе". В момента те са пълни не с цимент, а с гуми.
Там за последните 72 часа над 20 коли са спукали гуми. И докато през студените месеци едната част на София изпозлва гумите за отопление, в другата те служеха за обозначение на дупки.
Вижте повече в репортажа на Димитър Димитров!
Спря водата в два района на Халкидики заради кражба на кабели
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Go Guide кани на "Exotic Soirée" под открито небе
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Защо децата си гризат ноктите?
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Олег Невзоров се прибрал в България преди седмица, днес се срещна със собствениците във Forest club
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
РИОСВ-Варна не откри замърсяване след сигнали за петно във Варненския залив
Лоши новини за Германия: Шлотербек приключи с Мондиала
Иван Иванов отпадна още в първия кръг на квалификациите при дебютното си участие при мъжете на турнира по тенис „Уимбълдън"
Бившият председател на Фед Алън Грийнспан почина на 100 години
„МФГ Инвест“ реализира две допълнителни инвестиции за над 50 хил. евро
Германската индустрия понижи очакванията си за растежа и настоя за спешни реформи
Испанският гуверньор: ЕЦБ трябва да бди за влиянието на цените на петрола върху заплатите