Скандално видео, заснето в Спешното отделение на държавната болница в Бургас, предизвика вълна от недоволство в социалните мрежи. На кадрите се вижда как жена е в тежко състояние пред лекарските кабинети, но за да я прегледат, от болницата ѝ искат пари.
На видеото се вижда как жена със симптоми на сърдечен пристъп лежи пред спешния кабинет и няма кой да я прегледа. Двамата младежи, които са заснели клипа, повтарят, че лекарите искат пари за преглед.
Д-р Светослав Тодоров често дава дежурства в Спешния център. Казва, че клипът е манипулативен, а подадена жалба няма.
Медикът допълва, че само 5 минути след това жената е била прегледана.
Вижте повече в репортажа!
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК.
Арестуваха войника, заплашил Путин с преврат
И Бонев разкритикува бюджета: Вероятн оставени много капани, които в момента щракват
Най-накрая: Демерджиев обяви, че ще има нови лаборатории за изследване на кръвни проби
Нинова за Радев: Обеща да не вдига данъците, а ги вдигна - хората ще обеднеят
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Мъж скочи от тераса и почина на място
Демерджиев: Има достатъчно доказателства за повдигане на редица обвинения по случая „Баба Алино“
Утре е обявен код за опасно горещо време в цяла България
Утре и на 4 юли предстои придвижване на военна техника по републиканските пътища
От 1 август допълнителни лаборатории ще изследват пробите на шофьорите за наркотици
Европа си припомня как да бори жегата с "народни средства"
Инфлацията погубва романтиката: Поколението Z пести от срещи и връзки
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново