Честванията на Деня на Независимостта в столицата включват и изложение на бойна техника до Министерството на отбраната в София.
Гражданите успяха да разберат повече и да се докоснат до военна техника. Сред изложените машини и оръжия бяха бронирана машина "Хамър", бойни бронирани колесни машини "Командо", "Гардиан" и "Пустинна котка", картечници и гранатомети също бяха изнесени пред сградата военното министерство.
Изложението е част от инициативата "Това сме ние", с която Министерството на отбраната цели да популяризира военната служба.
Не е знаела за строителството? Шефката на кадастъра във Варна имала имот до "Бала Алино"
Опитва ли се Русия да зарази цивилното население на Украйна с антракс?
Род Стюарт се усмихва отново: Певецът позира с цялото си семейство след инцидента
Експулсирането на Невзоров е опит да бъдат запазени покровителите му?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
10-годишно дете се удави в басейн в Ахелой
Селекционерът на волейболистите: Ние никога не се отказваме
Черно море стартира контролите с победа над Янтра
Двете загинали деца в катастрофа са от футболната школа на Славия
Задържаха двама дилъри на фентанил във Варна
Опозицията посрещна Бюджет 2026 с критика и сравнения с времето на Жан Виденов
Рюте има трудната задача да балансира исканията на Тръмп и възможностите на НАТО
Европейските индекси затвориха разнопосочно в сряда
Прогноза: По-високи данъци за имотите ще се отразят положително на пазара