Националите победиха Азербайджан с 2:0

14.10.2015 | 13:54 Редактор: Велислава Миланова

Мачът започна с няколко удара към вратата на Ивелин Попов, които обаче не се превърнаха в гол. В 20-ата минута Михаил Александров изведе нашите напред, след като отбеляза с глава след центриране от корнер. Ивелин Попов и отново Александров пробваха удари в следващите минути, а най-голямата опасност пред Митрев бе в 42-ата, когато Амиргюлиев шутира силно в близост до гредата. Второто полувреме започна със силен удар на Назаров, който Митрев изби. Отличен пробив на Живко Миланов отдясно завърши с перфектно центриране към Рангелов, който с глава прати топката в мрежата за 2:0. Секунди преди края Венцислав Христов, който замени Попов също опита да вкара, но Агаев спаси. Така България записа първи успех от юни, когато победи с 1:0 Малта и прекъсна серията си от три поредни поражения.