ПАОК със загуба в гръцкото първенство

05.10.2015 | 13:32 Редактор: Велислава Миланова

ПАОК загуби голямото дерби с Олимпиакос от гръцкия шампионат. Тимът на Димитър Бербатов падна с 0:2. Българинът се появи в игра в през второто полувреме. Домакините от Солун започнаха по-активно, но нямаха чисти положения. За сметка на това гостите от Пирея откриха в 27-та минута, с гол на Браун Идейе. Домакините опитаха да реагират, но гостите реализираха бърз втори гол. След центриране от корнер Лука Миливойевич с глава вкара за 2:0. Черно-белите" имаха няколко хубави положения, но Мак и Атанасиадис направиха пропуски. В 54-та минута Бербатов можеше да отбележи, но ударът му бе неточен. Вратарят на гостите направи няколко чудесни спасявания, след атаки на ПАОК. Олимпиакос продължават с пълен актив от 18 точки след шест кръга, а ПАОК остава на петата позиция с 10 точки.