Безсънна нощ в Стара Загора! Вицешампионите от Берое бяха посрещнати от няколко хиляди зелени запалянковци на централния площад в града.
Феновете на Берое започнаха да се събират пред Общината в Стара Загора малко след 23 часа.
Около 1 след полунощ героите в зелено пристигнаха на централния площад с купата за второ място и сребърните медали в първенството.
Това е второто най-добро постижение за Берое след шампионската титла през сезон 1985/1986.
Берое има и едно трето място извоювано през сезон 1971/1972.
Тимът от Стара Загора излиза във ваканция до 14 юни за когато е предвидено първото занимание за новия сезон. На 22 юни „зелените“ ще разберат съперника си за първи кръг на Лига Европа, който ще се играе на 2 и 9 юли.
Рядкост в политиката: Партията на Васил Божков се саморазпусна
Австриец пострада при падане от зид в резервата във Велики Преслав
Консултант по проект на ЕС отива на съд за измама за 100 000 евро
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Човешкият ум може да не е уникален: Учени стигнаха до необичайни заключения
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
Започна кандидатстудентската кампания в Икономически университет – Варна
България заема 56-та позиция в Световната класация за конкурентоспособност за 2026 г. на IMD-Швейцария
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
169 свободни места са обявени за трето класиране в детските ясли във Варна
Дрон удари търговски кораб в Черно море, има загинал
Tencent тества AI асистент за WeChat в Китай
Японският индекс Nikkei 225 за първи път премина границата от 72 хил. пункта
Износът на ирански суров петрол през Ормузкия проток расте
Българите се задушават у дома: всеки трети живее на тясно