Монако препъна ПСЖ в Лига 1, двата тима завършиха 0:0

Димитър Бербатов остана резерва за монегаските

02.03.2015 | 13:49

Пари Сен Жермен и Монако завършиха 0:0 в мач от 27-ия кръг на Лига 1. Димитър Бербатов бе резервната скамейка за монегаските, но се появи в игра в средата на второто полувреме. Парижани могат да съжаляват, че не си тръгнаха с трите точки от сблъска предвид повечето голови ситуации, които имаха. През първото полувреме гостите пропуснаха да излязат напред в резултата веднъж чрез Единсон Кавани, а после и чрез Есекиел Лавеци.

И през втората част играчите на ПСЖ продължиха да диктуват случващото се на терена като в 62-ата минута бе и най-чистото положение за тях. Марко Верати направи извеждащо подаване към Хавиер Пасторе, но ударът на аржентинеца мина покрай гредата.
Така равенството попречи на Пари Сен Жермен да оглави временното класиране като остана на точка от лидера Олимпик (Лион). Монако е на четвърто място с 44 точки и мач по-малко от останалите отбори в първенството.