Mtel Media Masters се проведе за седма поредна година

В конкурса се състезаваха над 130 журналистически материала.

09.11.2017 | 18:56 Редактор: Велислав Филипов

Тази седмица се проведе седмото издание на журналистическия конкурс Mtel Media Masters.

В категорията "Интернет медии (дълги форми)" бе отличена Ваня Милева от Offnews, в "Печатни медии (кратки форми) отличието отиде при Жени Милчева от сп. "Осем", а при дългите форми бе награден Христо Николов от в. "24 часа".

Петър Георгиев от БНТ спечели призата при "Електронни медии (кратки форми), а в същата категория, но за дълги форми призата отиде при Живко Константинов от NOVA TV. Специална награда от Mtel Media Masters получи Антон Оруш. В конкурса се състезаваха над 130 журналистически материала.

Този уикенд предстои последния старт от сезона в MotoGB. Валенсия ще бъде домакин на състезанието, което ще определи тазгодишния шампион в надпреварата. Водач във временното класиране е Марк Маркес, но шанс за спечелване на титлата има и Андреа Довициозо.

Гледайте последното състезание за Гран При на Валенсия тази неделя - 12 ноември от 15 ч. по Mtel Sport 1.

Отговорете правилно на въпроса на Facebook страницата на Mtel и може да спечелите смартфона Nokia 5.

Въпросът за месечната игра на компанията е: Кое поред издание на Mtel Media Masters се проведе през изминалата седмица?