ЦСКА остава в борбата за титлата след успех с 2:0 над "Левски"

Голове на Тиаго и Евандро през второто полувреме донесоха победата на "армейците"

21.05.2019 | 21:05 Редактор: Бойко Димитров
ЦСКА остава в борбата за титлата след успех с 2:0 над

ЦСКА остава в борбата за титлата, след като победи "Левски" с 2:0 в двубой от плейофите на Първа лига. Срещата се игра на стадион "Васил Левски".

Двата отбора си размениха по едно полувреме, като "сините" могат да съжаляват, че не успяха да поведат в първата част на мача. През вторите 45 минути "армейците" вдигнаха темпото и сътвориха няколко добри положения, като успяха да поведат, благодарение на Тиаго Родригес, който се разписа от пряк свободен удар в средата на второто полувреме. Малко преди последния съдийски сигнал Евандро оформи крайния резултат.

Така интригата за титлата остава жива до последния кръг в първенството, тъй като разликата между ЦСКА и "Лудогорец" продължава да бъде една точка, след като разградчани победиха "Ботев" (Пловдив) с 2:0. "Левски" пък остава бетониран на третото място и ще играе бараж за място, даващо право на участие в Лига Европа.