С мисъл за "Базел" ЦСКА излиза с променен състав срещу "Септември"

Саша Илич ще направи много промени спрямо стартовите 11 от гостуването на "Сейнт Патрикс"

13.08.2022 | 08:56 Редактор: Тодор Петров
С мисъл за

За предстоящия мач срещу "Септември" се очаква сръбският треньор на ЦСКА Саша Илич да направи много промени спрямо стартовите 11 от гостуването на "Сейнт Патрикс", както и да заложи на друга схема – 4-1-4-1. Двубоят на стадион "Българска армия" е в неделя от 20:00 часа.

Бразилецът Жеферсон ще започне от първата минута в халфовата линия на ЦСКА. На върха на атаката ще застане Дюкенс Назон, а сред титулярите със сигурност ще се завърне един измежду Станислав Шопов и Лазар Туфегджич. Голяма е вероятността и двамата да започнат от първата минута, пише gol.bg.

В защита също ще има поне една промяна. Почивка преди първия мач с "Базел" от турнира Лига на конференциите може да получи капитанът Юрген Матей.

Снимка: Lap.bg