"Реал" (Бетис) шокира с изразителна победа в Барселона

Севилци не оставиха никакви шансове на "Еспаньол"

22.01.2022 | 08:53 Редактор: Здравко Черкезов

"Реал" (Бетис) записа изразителна победа с 4:1 като гост на "Еспаньол" от 22-ия кръг на Ла Лига. Севилци демонстрираха атрактивна и резултатна игра и не оставиха никакви шансове на своя съперник.

"Еспаньол" стоеше добре в началото и дори пръв откри резултата в 14-ата минута с попадение на Раул де Томас.

"Бетис" обаче направи обрат в равките на пет минути. Първо в 31-ата минута Борха Иглесиас изравни от дузпа, а след това в 36-ата минута Гуидо Родригес направи резултата 1:2.

През второто полувреме гостите довършиха съперника с нови две попадения на Борха Иглесиас в 53-ата и Вилиан Жозе в 76-ата минута.

Накрая домакините завършиха мача и в намален състав, след като Де Томас си изкара втори жълт и червен картон в 81-вата минута за препъване на противников играч.