И "Лудогорец" отива на 1/4 финал за Купата след 3:1 над "Локо" (Горна)

В Разград шампионите стигнаха комфортно до успеха над по-непретенциозния си съперник

28.10.2021 | 19:36 Редактор: Искра Ангелова

"Лудогорец" се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България, след като надви "Локомотив" (Горна Оряховица) с 3:1.

В Разград шампионите стигнаха комфортно до успеха над по-непретенциозния си съперник. Резултатът откри Ихинио Марин в 12-та минута, а до края на първото полувреме Елвис Ману покачи на 2:0.

Гостите намалиха след около час игра след точната интервенция на Георги Колев. Крайното 3:1 бе оформено от Шоу десетина минути преди края на редовното време, предава gol.bg.

Така "зелените" се присъединиха към "Локо" (Пд), "Левски", "Славия", "Берое" и "Септември" (София), които вече си гарантираха място сред последните осем в надпреварата.