2:2 между "Интер" и "Аталанта" в един от мачовете на сезона

"Нерадзурите" остават втори, а "Аталанта" е пети

25.09.2021 | 21:21 Редактор: Здравко Черкезов
2:2 между

"Интер" и "Аталанта" направиха един от мачовете на сезона в Серия А, който завърши без победител - 2:2. И двата отбора могат да съжаляват, че не спечелиха срещата. Лаутаро Мартинес (5) даде аванс за “нерадзурите”, а гостите направиха обрат за осем минути след голове на Руслан Малиновский (30) и Рафаел Толой (38). Един Джеко възстанови равенството в 71-вата минута.

Заключителните пет минути бяха особено драматични, тъй като в 85-та Федерико Димарко пропусна дузпа за "Интер". Три по-късно Роберто Пиколи реализира трети гол за "Аталанта", който обаче бе отменен минута по-късно след намесата на ВАР.

Така "Интер" остава засега на второто място в класирането с 14 точки, докато "Аталанта" е пети с 11, информира gol.bg.

"Интер" - "Аталанта" 2:2
1:0 Лаутаро Мартинес 5’
1:1 Руслан Малиновский 30’
1:2 Рафаел Толой 38’
2:2 Един Джеко 71’

"Интер": Ханданович, Шкриняр, Де Врай, Бастони (57 - Димарко), Дармиан (57 - Дъмфрис), Барела (90 - Сатриано), Брозович, Чалханоглу (57 - Весино), Перишич, Мартинес (81 - Санчес), Джеко

"Аталанта": Мусо, Паломино (70 - Мьеле), Демирал, Толой, Госенс, Фройлер, Де Роон, Дзапакоста (77 - Пашалич), Песина (62 - Джимсити), Малиновский (62 - Иличич), Сапата (62 - Пиколи)