Изненадащ гол донесе точка на "Арда" срещу "Берое"

"Зелено-белите" започнаха по-добре срещата и Омар Камара откри резултата в 31-ата минута

24.09.2021 | 22:35 Редактор: Искра Ангелова
Изненадащ гол донесе точка на

"Берое" записа първо реми в първенството, след като завърши 1:1 в домакинството си на "Арда“ в среща от 9 кръг.

"Зелено-белите" започнаха по-добре срещата и Омар Камара откри резултата в 31-ата минута след точно изпълнена дузпа. Полувремето завърши с гол преднина за "Берое", а през втората част и двата тима имаха своите шансове.

Все пак по-сериозните положения бяха пред вратата на гостите, но Караджов успя да се справи. "Арда" обаче изравни в 79-ата минута чрез Едимар Жуниор, който се разписа с удар извън наказателното поле – 1:1 и стигна до равенството. В стартовите минути на мача двата тима си размениха по една опасна атака. Александър Георгиев получи в наказателното поле и пусна остро към Йорданов, но Фуртадо изби, информира gol.bg.

В ответната ситуация Камара навлезе в наказателното поле и стреля в далечния ъгъл, но не намери целта.

Снимка: Официален сайт на "Берое"