Гол в 90-ата минута спаси "Барса" от загуба срещу "Гранада"

"Блаугранас" събра 8 точки и се качи на седма позиция

21.09.2021 | 07:25 Редактор: Тодор Петров

"Барселона" измъкна 1:1 от непретенциозния "Гранада" с гол в 90-ата минута на "Ноу Камп" в мач от петия кръг на испанската Ла Лига.

Момчетата на Роналд Куман бяха вцепенени още във втората минута, когато Домингос Дуарте откри резултата с глава. Каталунците имаха нужда от четвърт час, за да излязат от шока, но чак към края на първото полувреме създадоха няколко положения, които не успяха да реализират.

След почивката превъзходството на "блаугранас" беше осезаемо и гредата спаси гостите за втори път в мача. В 90-ата минута обаче Роналд Араухо донесе точката за домакините след точен удар с глава.

"Барселона" събра 8 точки и се качи на седма позиция с мач по-малко, докато кошмарът за каталунците от пролетта - "Гранада" (17-о място и три точки) остава без победа, пише gol.bg.