"Лудогорец" подчини ЦСКА 1948 с 3:0

Играта стана доста трудна във второто полувреме, над стадиона се изсипа пороен дъжд

01.08.2021 | 00:15 Редактор: Елеонора Танева

"Лудогорец" постигна втора поредна победа в първенството, след като на своя "Хювефарма Арена" надигра ЦСКА 1948 с 3:0. Головете отбелязаха Текпетей в 45-ата минута, Ротариу в 65-ата и Ману в 73-ата минута.

Разградчани диктуваха събитията на терена, владееха повече топката и комбинираха добре в предни позиции, благодарение на факта, че си осигуриха предимство в средата на терена.

Един от най-опасните играчи на домакините в предни позиции Кирил Десподов бе дадена почивка, а заедно с него сред резервите останаха вратарят Кахлина и Антон Недялков, пише gol.bg.

Проливен дъжд заваля през втората част на мача, двата тима не успяха да направят нищо интересно, след като и теренът вече не беше в най-доброто си състояние.