"Ботев" (Вр) победи с лекота слабия "Левски" с 2:0

В герой за врачани се превърна Дориан Бабунски

31.07.2021 | 20:52 Редактор: Елеонора Танева

"Ботев" (Вр) победи с 2:0 "Левски" в мач от втория кръг в efbet Лига. В герой на мача се превърна  Дориан Бабунски, който вкара и двете попадения.

В 58-ата Бабунски вкара от дузпа, която беше извършена от Георги Александров за фаул именно срещу звездата на "Ботев" (Вр). В края на първото полувреме пък Борислав Цонев изпусна удар от бялата точка за "Левски", а преди това гол на Балил Бари беше правилно отменен за засада. Другата лоша новина за Живко Миланов е контузията на Цонев, който беше заменен принудително в началото на второто полувреме, пише gol.bg.

В класирането Левски е дъното преди изиграването на останалите мачове от кръга. "Сините" са с нулев актив и голова разлика 1:3. Ботев събра 4 т., колкото има и Славия.