"Берое“ стартира сезона с победа над "Локо“ (Сф) с 1:0

Камбуров помрачи завръщането на Локо Сф в Първа лига

23.07.2021 | 23:11 Редактор: Десислава Атанасова

"Берое" победи "Локомотив" София с 1:0 в мач от първия кръг на българската Първа лига, който се игра на стадион "Берое" в Стара Загора.

Берое бе по-добрият отбор в срещата и заслужено се поздрави с успеха.

Единственото попадение в мача падна през второто полувреме. В 56-тата минута Мартин Камбуров се озова в прегръдките на своите съотборници, след като засече центриране от Лебон и за втора поредна година отбеляза първото попадение за сезона. Освен това голмайсторът вече е само на 1 гол от рекорда на Петър Жеков за най-много попадения в първенството.

Десет минути преди края Камбуров получи втори жълт картон и остави своите с човек по-малко, но това не помогна на гостите и старозагорци запазиха преднината си.

В следващия кръг "Берое" гостува на "Пирин" Благоевград, а "Локо" София ще приеме "Локомотив" Пловдив, пише Gol.bg

Снимка: Beroe.bg