3:0 на "Герена": "Лудогорец" си го изкара на "Левски" след загубата от ЦСКА

Точни за разградчани бяха Кешеру и Каули Оливейра на два пъти

18.04.2021 | 22:50 Редактор: Тодор Петров

"Лудогорец" се съвзе от загубата от ЦСКА (1:2) в полуфиналите на Купата на България и разби с 3:0 като гост "Левски". "Орлите" до голяма степен свършиха работата си още до 11-та минута, когато вече водеха с 2:0.

Клаудиу Кешеру бе дал аванс за гостите в 8-та минута, а три по-късно Каули Оливейра удвои, пише gol.bg.

"Сините" имаха претенции за две неотсъдени дузпи, преди в 78-ата минута Каули да довърши "Левски" с трети гол. Разградчани продължават да трупат аванс на върха в класирането и все по-категорично да посягат към нова титла на България.

"Лудогорец" има 55 точки, с шест повече и мач по-малко от "Локомотив" (Пловдив). ЦСКА след днешната издънка срещу Царско село (1:2) е на третото място с 44. "Левски" към момента е 9-и с актив от 28 т.

Левски - Лудогорец 0:3

0:1 Клаудиу Кешеру 8’
0:2 Каули Оливейра 11’
0:3 Каули Оливейра 78’

Левски: Микулич, Найденов (44 - Димитров), Атанасов, Александров, Рерас, Даске, Райнов, Юруков (62 - Марин Петков), Михайлович, Мартин Петков, Бари (62 - Краев)

Лудогорец: Кахлина, Сисиньо (80 - Икоко), Са, Вердон (85 - Терзиев), Недялков, Баджи, Каули, Вандерсон (81 - Янков), Текпетей (85 - Йорданов), Десподов, Кешеру (68 - Ману)